Akademia Sztuk Wszelakich

Akademia Sztuk Wszelakich jest projektem edukacyjnym skierowanym do osób 18+. ASW to wykłady o profilu humanistycznym, społecznym i artystycznym, uroczysta inauguracja oraz zakończenie roku akademickiego, członkostwo w ASW uprawnia do korzystania bezpłatnie z zajęcia dodatkowych takich jak Grupa Plastyczna, Klub Gier Karcianych i Planszowych „Hetman”, Klub Pracy Twórczej „Pipsztyk”, Teatr Form Różnych „Nasza Klasa”, Zespół Wokalny „Tercja”, Zespół Wokalny „Niespodzianka”, Żeński Chór Kameralny „Belcanto”. Opłata semestralna wynosi 50 zł. Projektem kieruje Pracownia Integracji Międzypokoleniowej Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy. Opiekę merytoryczną nad ASW sprawuje Rada Naukowo-Programowa składająca się z 7 bydgoskich Naukowców, której przewodniczącym jest prof. dr hab. Andrzej Dyszak z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. ASW została założona w styczniu 2014 roku przez byłego Dyrektora KPCK Macieja Puto oraz Juliana Waszaka z PIM. Zajęcia ASW odbywają się w Salonie Hoffman przy Placu Kościeleckich 6 w Bydgoszczy.

UWAGA! W związku z rosnącą liczbą zakażeń SARS-CoV-2 wszystkie wykłady Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Akademii Sztuk Wszelakich oraz wszystkie zajęcia dodatkowe dla słuchaczy zostają zawieszone do odwołania.

Powiązane wydarzenia i artykuły

Akademię Sztuk Wszelakich prowadzi Pracownia Integracji Międzypokoleniowej:

Kierownik pracowni

 

JULIAN WASZAK
integracja@kpck.pl
tel. 52 585 15 02 wew. 108
tel. 52 585 15 03 wew. 108

Zespół pracowni:

GRAŻYNA KACZMAREK-PIASECKA
MATEUSZ GRZĘBSKI
integracja@kpck.pl
tel. 52 585 15 02 wew. 108
tel. 52 585 15 03 wew. 108

Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCKk
znacznik mapyKujawsko-Pomorskie
Centrum Kultury w Bydgoszczy
pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz
sekretariat@kpck.pl, tel. 52 585 15 01
logo i herb województwa kujawsko-pomorskiegoKPCK jest instytucją kultury
Samorządu Województwa
Kujawsko-Pomorskiego
logotypy programu operacyjnego

Serwis www powstał przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego