Kontakt

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00-17:00

KUJAWSKO-POMORSKIE CENTRUM KULTURY W BYDGOSZCZY
pl. Kościeleckich 6
85-033 Bydgoszcz
NIP 953-10-25-701

tel. +48 52 585 15 01
tel. +48 52 585 15 02
tel. +48 52 585 15 03

sekretariat@kpck.pl

Regon 000278356

Rachunek bankowy:
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
II O/Bydgoszcz
nr 68124034931111000043057874 

DYREKTOR

Ewa Krupa
ewa.krupa@kpck.pl

SEKRETARIAT

Małgorzata Stempniewska
tel. 52 585 15 02 wew. 101
sekretariat@kpck.pl

DZIAŁ FINANSOWY

Główna Księgowa:
Małgorzata Kubiak
tel. 52 585 15 02 wew. 109
ksiegowosc@kpck.pl

KADRY

Ewelina Neumann
ewelina.neumann@kpck.pl

DZIAŁ ADMINISTRACJI

Kierownik:
Krystian Strauss
tel. 52 585 15 02 wew. 110
administracja@kpck.pl
krystian.strauss@kpck.pl

 

DZIAŁ ARTYSTYCZNY

Kierownik:
Marta Haliniak

Pracownia Muzyki:
Marta Haliniak
marta.haliniak@kpck.pl
tel. 52 585 15 02 wew. 113

Alicja Lijewska
alicja.lijewska@kpck.pl
tel. 52 585 15 02 wew. 120 

Pracownia Teatru:
Wioleta Górska-Nowik
tel. 52 585 15 02 wew. 120 
wioleta.gorska-nowik@kpck.pl

Pracownia Literatury:

dr Joanna Matyasik
joanna.matyasik@kpck.pl
tel. 52 585 15 02 wew. 112

Pracownia ceramiki:
Adriana Witucka
tel. 601 166 145
adrianawadi@hotmail.com

Pracownia ceramiki znajduje się
przy ul. Toruńskiej 28 w Bydgoszczy.

PRACOWNIA
DZIEDZICTWA KULTUROWEGO

Kierownik:
Bogna Derkowska-Kostkowska
tel. 52 585 15 02 wew. 121
bogna.derkowska-kostkowska@kpck.pl

Piotr Winter
tel. 52 585 15 02 wew. 114
piotr.winter@kpck.pl

Adam Szefer
tel. 52 585 15 02 wew. 116
adam.szefer@kpck.pl 

dr Mateusz Soliński
tel. 52 585 15 02 wew. 116
mateusz.solinski@kpck.pl 

zabytki@kpck.pl

PRACOWNIA INTEGRACJI
MIĘDZYPOKOLENIOWEJ

Kierownik:
Julian Waszak
tel. 780 181 770
tel. 52 585 15 01-03 wew. 108
integracja@kpck.pl

Starszy Instruktor:
Grażyna Kaczmarek-Piasecka
grazyna.piasecka@kpck.pl

Młodszy instruktor:
Mateusz Grzębski
mateusz.grzebski@kpck.pl

DZIAŁ MARKETINGU KULTURY

Kierownik:
Marcin Wachniak
marcin.wachniak@kpck.pl
promocja@kpck.pl

Informacja kulturalna - portal Kultura w zasięgu:

Hanna Ławniczak
tel. 52 585 15 05
tel. 52 585 15 02 wew. 125
hanna.lawniczak@kpck.pl
www.kulturawzasiegu.pl

Promocja:
Jędrzej Kubiak
tel. 52 585 15 02 wew. 107
jedrzej.kubiak@kpck.pl
promocja@kpck.pl

Dominika Wielogórska
tel. 52 585 15 02 wew. 107 
dominika.wielogorska@kpck.pl
promocja@kpck.pl

Wydawnictwa:
Barbara Laskowska
tel. 52 585 15 02 wew. 115 
barbara.laskowska@kpck.pl
promocja@kpck.pl

Grafik:
Daria Wojnicka
tel. 52 585 15 02 wew. 119
daria.wojnicka@kpck.pl

Audio/Wideo:
Przemysław Czarnecki
przemyslaw.czarnecki@kpck.pl

GALERIA SZTUKI
LUDOWEJ I NIEPROFESJONALNEJ

Kierownik:
Katarzyna Wolska
katarzyna.wolska@kpck.pl

Instruktor:
Karolina Triebwasser Drzycimska
karolina.triebwasser@kpck.pl

Młodszy instruktor:
Malwina Gozdowska
malwina.gozdowska@kpck.pl

tel. 52 585 15 06
galeria@kpck.pl
www.galeria.kpck.pl

 

WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Kierownik:
Danuta Zielińska
tel. 52 371 95 26
danuta.zielinska@kpck.pl
wtz@kpck.pl

WTZ znajduje się
przy ul. Toruńskiej 28 w Bydgoszczy.


Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCK Kultura w zasięgu
Kultura w zasięgu KPCK jest instytucją kultury Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz, tel. 52 585 15 01