Marketing Kultury

W roku 1994 powołaliśmy do życia Centrum Informacji Kulturalnej (aktualnie Marketing Kultury). Następstwem, gromadzonej przez kilkadziesiąt lat, bazy danych o wydarzeniach w regionie, było uruchomienie w 2016 roku portalu Kultura w Zasięgu. Obok systemu elektronicznego plakatu jest on źródłem informacji o działalności kulturalnej instytucji w województwie kujawsko-pomorskim. Dział prowadzi opiekę merytoryczną nad w/w produktami projektu e-Kultura. Mimo iż projekt adresowany był do samorządowych jednostek kultury naszego województwa, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury zawiązało współpracę ze wszystkimi najważniejszymi jednostkami kultury w regionie. W roku 2017 ruszyły przygotowania do kolejnego projektu w którym te instytucje wezmą udział rozwijając przy okazji założenia szeroko pojętej współpracy na rzez promocji kultury w województwie.

Pracownia Marketingu Kultury zajmuje się również sprawami organizacyjnymi związanymi z wynajmem Salonu Hoffman oraz organizacji i współorganizacji imprez. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony "Zorganizuj wydarzenie z KPCK". Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kierownik Marketingu Kultury:

MARCIN WACHNIAK
marcin.wachniak@kpck.pl
promocja@kpck.pl
tel. 52 585 15 01 wew. 107

Zespół Marketingu Kultury:

JĘDRZEJ KUBIAK
promocja
jedrzej.kubiak@kpck.pl
promocja@kpck.pl
tel. 52 585 15 01 wew. 107

HANNA ŁAWNICZAK
portal
Kultura w Zasięgu
hanna.lawniczak@kpck.pl
redakcja@kulturawzasiegu.pl
tel. 52 585 15 05

DARIA WOJNICKA
grafik
daria.wojnicka@kpck.pl

tel. 52 585 15 01 wew. 119

 

Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCKk
znacznik mapyKujawsko-Pomorskie
Centrum Kultury w Bydgoszczy
pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz
sekretariat@kpck.pl, tel. 52 585 15 01
logo i herb województwa kujawsko-pomorskiegoKPCK jest instytucją kultury
Samorządu Województwa
Kujawsko-Pomorskiego
logotypy programu operacyjnego

Serwis www powstał przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego