ASW – zakończenie roku akademickiego 2016/2017

Dzisiaj zakończyliśmy kolejny rok w Akademii Sztuk Wszelakich! Oj działo się w tym roku akademickim 2016/17… zrealizowaliśmy aż 29 wykładów i chyba pobiliśmy jakiś rekord.

Na ostatnim spotkaniu przed wakacjami oprócz bardzo klimatycznego wykładu dr Moniki Nawrot-Borowskiej zatytułowanego „Jak wypoczywali nasi pradziadkowie” były również życzenia od Członków Rady Naukowo-Programowej, które złożył w imieniu wszystkich dr hab. Rafał Zimny. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy przy okazji się nie dowiedzieli czegoś więcej o słowie „życzyć” – skoro specjalista składał życzenia, to jak moglibyśmy taką szansę przegapić. Spotkanie zwieńczyło rozdanie imiennych dyplomów.

Chcielibyśmy jeszcze podziękować Studentom Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, którzy przygotowali dla nas kolejną partię stron do książeczek polisensorycznych. Nasze utalentowane Panie z Klubu Pracy Twórczej „Pipsztyk” na pewno wyczarują z nich prawdziwe cuda którymi obdarujemy niepełnosprawne maluchy. Wszystkich chętnych nam pomóc serdecznie zapraszamy na Plac Kościeleckich 6 do Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy – książeczki będziemy szyć w poniedziałki od 26 czerwca w godz. 12:00-14:00 na antresoli Salonu Hoffman.

A teraz… mili Państwo… pora na wakacje 🙂

 

 


Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCK Kultura w zasięgu
Kultura w zasięgu KPCK jest instytucją kultury Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz, tel. 52 585 15 01