Serdecznie zapraszamy
do Salonu Hoffman


Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum miasta przy pl. Kościeleckich 6 w Bydgoszczy - w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury. Salon poświęcony jest znakomitemu polskiemu poecie Kazimierzowi Hoffmanowi (1928-2009), który swoje życie związał z Bydgoszczą. Chcemy aby było to miejsce na spotkania nie tylko z poezją ale z kulturą we wszelakich jej odmianach.

Salon składa się z dwóch poziomów. | Sala główna to 83 m2 powierzchni, która pełni rolę wielofunkcyjną - jest salą wykładową, miejscem kameralnych koncertów, galerią, sceną teatralną, pracownią plastyczną. Dowolna możliwość aranżacji przestrzeni, ustawienia widowni, regulacji dopływu światła naturalnego, pozwala dostosować obiekt, do potrzeb organizowanych wydarzeń, dla grup do 90 osób. | Funkcjonalność salonu zwiększa antresola (37 m2), skomunikowana windą i klatką schodową. Może stanowić dodatkową przestrzeń w przypadku większych grup lub uzupełnienie parteru jako np. serwis kawowy. Poczęstunek zgodnie z życzeniem realizujemy samodzielnie, przy współpracy ze sprawdzonymi firmami cateringowymi lub pozostawiamy po stronie wynajmującego. | W okresie wiosenno-letnim do dyspozycji gości udostępniamy również dziedziniec. | Do obiektu prowadzą 3 niezależne wejścia pozbawione barier architektonicznych (bezpośrednio z ulicy, przez budynek KPCK oraz z dziedzińca / parkingu). | Dodatkowym atutem oferty jest możliwość uzupełnienia wynajmu o prelekcje tematyczne dotyczące regionu i oprowadzanie po Bydgoszczy (działania realizowane przez Pracownię Zabytków KPCK). | Współpracujemy z hotelami, restauracjami i instytucjami kultury, wskazując atrakcyjne elementy uzupełniające w korzystnej cenie. Możliwość wynajmu 7 dni w tygodniu od 8-22. Zapraszamy do współpracy!

powierzchnia: łącznie 120 m2 powierzchni użytkowej (parter: 83 m2, antresola: 37 m2). rodzaj siedzisk i ustawienie: krzesła z obiciem, fotele, pufy, możliwość dostawienia stołów prostokątnych i stolików okrągłych. Scena modułowa - dowolna możliwość konfiguracji i umiejscowienia na sali (6 sztuk 1 m × 2 m). wyposażenie: zwijany elektrycznie ekran 3,9 m × 2,4 m wraz z projektorem WUXGA (1920 × 1200), 5 000 lumenów – stałe umiejscowienie, dodatkowy projektor i ekran mobilny oraz telewizor NEC 42 cale (np. do projekcji na antresoli). Projekcja równoległa lub rozłączna. Nagłośnienie 2 × 1 000 watt, na bazie konsolety cyfrowej, mikrofony przewodowe i bezprzewodowe.

Zapraszamy do kontaktu:
Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury,
pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz

zadzwoń:
52 585 15 01


sekretariat@kpck.pl • www.kpck.pl