Spotkanie wigilijne w Klubie Seniora „Złota Jesień”

W miłej atmosferze i świątecznym nastroju spotkali się członkowie i sympatycy Klubu Seniora „Złota Jesień” w restauracji „Tango” na osiedlu Kapuściska. Restauracja od lat podejmuje nasz klub na różnego rodzaju uroczystościach. Tym razem członkowie i sympatycy klubu spotkali się z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia. Spotkanie wigilijne uświetnił występ dwóch zespołów klubowych – Zespołu Wokalnego „Tercja” i „Niespodzianka”. W repertuarze znalazły się tym razem pastorałki.
W świątecznym klimacie przy wspólnym stole spotkały się osoby sobie bliskie, przyjaciele i przyjaciółki z Klubu Seniora „Złota Jesień” a zorganizowana wigilia wywołała radosny uśmiech na twarzy seniorów w szczególności tych samotnych. Wieczerza wigilijna kojarzy się każdemu z ciepłem rodzinnym, radosnym świętowaniem i tym razem też tak były, wspólnie zaśpiewaliśmy pastorałki a nastrój był już zdecydowanie świąteczny. Jednak nie wszyscy członkowie klubu zdecydowali się na uczestnictwo
w organizowanym wydarzeniu ze względu na zagrożenie zarażeniem się SARS-COV2. Święta ze względu na panującą sytuacją pandemiczną są okresem trudnym w szczególności dla seniorów.


Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCK Kultura w zasięgu
Kultura w zasięgu KPCK jest instytucją kultury Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz, tel. 52 585 15 01