24 października 2020 (sobota) godz. 18:00

„Czy ten koncert to nie u Was?”: Filip Czarnecki

W ósmej odsłonie cyklu na scenie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, przy akompaniamencie Adama Lemańczyka, wystąpi Filip Czarnecki. W trakcie koncertu artyści wykonają znane utwory z pogranicza muzyki jazzowej, popowej i soulowej.

Filip Czarnecki, wokalista, pianista, trener wokalny. Student ostatniego roku studiów magisterskich z zakresu wokalistyki jazzowej w klasie dr hab. Joanny Zagdańskiej. Laureat/finalista wielu konkursów wokalnych o szczeblu ogólnopolskim oraz międzynarodowym. W 2017 roku występował w programie „Jaka to melodia?”. Od 2018 z gitarzystą Michałem Gierkiem współtworzy duet „Czarnecki & Gierek”, z którym wielokrotnie koncertował w Polsce i USA. Z powodzeniem bierze udział w programie „The Four. Bitwa o sławę” emitowanym na Polsacie. Pracuje nad swoim autorskim materiałem.

Adam Lemańczyk, pianista, klawiszowiec, aranżer, producent muzyczny. Absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na kierunku Jazz i muzyka estradowa, w klasie fortepianu Krzysztofa Herdzina. Aktywny muzyk sesyjny zarówno sceny rozrywkowej, jak i jazzowej. Jest autorem muzyki własnej oraz wielu aranżacji muzyki poważnej, jazzowej oraz popularnej.

 

Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCKk
znacznik mapyKujawsko-Pomorskie
Centrum Kultury w Bydgoszczy
pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz
sekretariat@kpck.pl, tel. 52 585 15 01
logo i herb województwa kujawsko-pomorskiegoKPCK jest instytucją kultury
Samorządu Województwa
Kujawsko-Pomorskiego
logotypy programu operacyjnego

Serwis www powstał przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego