30 lipca 2022 (sobota) godz. 18:00

Koncert z cyklu “Muzyczny Rejs”: Marta Jastrząbek śpiewa Turnaua

Zapraszamy na drugi w tym roku koncert z cyklu Muzyczny Rejs, tym razem wystąpią Marta Jastrząbek i Michał Maćkiewicz. Usłyszymy utwory z repertuaru Grzegorza Turnaua.
Marta Jastrząbek jest absolwentką Wokalistyki Jazzowej na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, występowała m.in. w spektaklu „Kobieta według Młynarskiego”. Jest uczestniczką i laureatką wielu konkursów i festiwali ogólnopolskich m.in. Festiwalu Piosenki Aktorskiej Reflektor w Koszalinie, Konkursu im. Zbigniewa Wodeckiego w Bydgoszczy czy Grechuta Festiwal 2019.
Michał Maćkiewicz, który zagra na gitarze, jest studentem Instrumentalistyki Jazzowej na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, koncertował m.in. z Orkiestrą Filharmonii Pomorskiej, Orkiestrą Symfoników Bydgoskich, zespołem Big Band 75. Występował na scenie z takimi artystami jak Bernard Maseli, Sławek Berny, Zbigniew i Piotr Wrombel, Marcin Jahr czy Adam Wendt.
Podczas koncertu muzycy wykonają utwory Grzegorza Turnaua w aranżacjach na głos i gitarę.

Bilety w cenie 10 złotych od osoby dostępne w siedzibie KPCK oraz na biletyna.pl

W okresie wakacyjnym zapraszamy melomanów na cztery koncerty z cyklu Muzyczny Rejs, w ramach których przypominamy repertuar znanych artystów takich jak Hanna Banaszak, Krzysztof Krawczyk, Andrzej Zaucha.

Terminy pozostałych koncertów:

  •     9 lipca
  •     5 sierpnia
  •     19 sierpnia

Zapraszamy!

 

 


Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCK Kultura w zasięgu
Kultura w zasięgu KPCK jest instytucją kultury Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz, tel. 52 585 15 01