7 listopada 2020 (sobota) godz. 18:00

Czy ten koncert to nie u Was?: Marta Jastrząbek

W listopadowej odsłonie cyklu zapraszamy na koncert zaduszkowy w wykonaniu Marty Jastrząbek.

Marta Jastrząbek – pochodzi z Wągrowca. Swoją pasję, jaką jest śpiew rozwija od szkoły podstawowej. W tym roku zdobyła tytuł magistra na Wydziale Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, a także rozpoczyna swoją kolejną muzyczną przygodę na Akademii Muzycznej, na specjalności Wokalistyka Jazzowa. Brała udział w spektaklu pt. „Kobieta według Młynarskiego” oraz nagrała utwory na płytę o tym samym tytule. Laureatka wielu konkursów i festiwali wokalnych, m. in. Wyróżnienie na Grechuta Festival 2019 w Świnoujściu, Grand Prix na Ogólnopolskim Konkursie Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej FORMA 2016 w Barcinie, I miejsce na Festiwalu Piosenki Aktorskiej REFLEKTOR 2018 w Koszalinie, udział w 52. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Na gitarze akompaniować będzie Michał Maćkiewicz.

Z przyczyn niezależnych od Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury, koncert w zaplanowanym terminie nie odbędzie się. Mamy nadzieję, że Marta Jastrząbek już niebawem pojawi się na scenie KPCK – zapraszamy do śledzenia naszej strony www i profilu FB.

Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCKk
znacznik mapyKujawsko-Pomorskie
Centrum Kultury w Bydgoszczy
pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz
sekretariat@kpck.pl, tel. 52 585 15 01
logo i herb województwa kujawsko-pomorskiegoKPCK jest instytucją kultury
Samorządu Województwa
Kujawsko-Pomorskiego
logotypy programu operacyjnego

Serwis www powstał przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego