18 lutego 2022 (piątek) godz. 09:00

„LEKcja w teatrze”- cykl, warsztatowych, teatralnych spotkań dla grup zorganizowanych w wieku 5- 15 lat

W spotkaniach mogą wziąć udział grupy przedszkolne i szkolne po uprzednim zarezerwowaniu i umówieniu terminu. Program warsztatów staramy się dostosowywać do konkretnej grupy. W ramach zajęć uczestnicy poznają tajniki sztuki teatralnej, uzyskują odpowiedź na niewyjaśnione dotąd i nurtujące ich pytania w dziedzinie teatru, wykonują podstawowe zadania aktorskie biorąc udział w zabawach wprowadzających ich w świat sceny i teatru. Odbiorcy warsztatów nierzadko  mają możliwość obejrzenia mini teatru lalkowego w wykonaniu pracowników Działu Artystycznego KPCK.

Informacja dla nauczycieli, instruktorów i opiekunów

Zespół warsztatowy nie powinien przekroczyć 25 uczestników + max. 2 opiekunów. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Program zajęć dostosowany jest do danej grupy wiekowej. 

Zajęcia będą się odbywały w Salonie Hoffman zgodnie z aktualnymi wytycznymi związanymi z pandemią Covid-19. Uczestnicy przynoszą ze sobą maseczki, luźny strój, miękkie zamienne obuwie oraz wodę do picia.

ZAKOŃCZONO PRZYJMOWANIE ZAPISÓW – BRAK WOLNYCH MIEJSC. Śledź nasza stronę www i profil FB, LEKcję w teatrze organizujemy 1-2 razy w miesiącu. 


Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCK Kultura w zasięgu
Kultura w zasięgu KPCK jest instytucją kultury Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz, tel. 52 585 15 01