5 czerwca 2024 (środa) godz. 09:30

Program Kreatywna Europa – spotkanie informacyjne

Creative Europe Desk Polska wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu oraz Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania dofinansowania na projekty audiowizualne, kulturalne i kreatywne w ramach programu Kreatywna Europa.

Podczas spotkania przedstawione zostaną główne założenia programu Kreatywna Europa, cele i priorytety komponentu Kultura, MEDIA oraz międzysektorowego wraz z wytycznymi obszarów grantowych oraz warunkami składania wniosków.

W drugiej części spotkania Anna Krzeszowska – Hovanecz poprowadzi warsztaty poświęcone zagadnieniom związanym z budowaniem i podtrzymania partnerstwa międzynarodowego. Warsztaty maja na celu podniesienie kompetencji i poszerzenie wiedzy potencjalnych wnioskodawców w obszarze planowania współpracy międzynarodowej opartej na zrównoważonym i realnym partnerstwie, które stanowi kluczowy element projektów realizowanych przy wsparciu programu Kreatywna Europa.

Anna Krzeszowska – Hovanecz – trenerka z zakresu projektów międzynarodowych. Specjalizuje się w organizowaniu międzynarodowych wymian młodzieży w szczególności z krajami Morza Śródziemnego. Prowadzi szkolenia i warsztaty m.in. z zakresu: międzynarodowych wymiany młodzieży, zarządzania projektem, edukacji międzykulturowej, planowania i organizacji projektów międzynarodowych i budowanie zespołu.

Spotkanie odbędzie się 5 czerwca 2024 r. w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy przy pl. Kościeleckich 6.

PROGRAM SPOTKANIA:
  • od 9:30 –Rejestracja
  • 10:00 – 11:15 – Otwarcie spotkania, wprowadzanie do programu Kreatywna Europa, Prezentacja komponentu MEDIA i komponentu Kultura
  • 11:15 – 11:30 – Przerwa kawowa
  • 11:30 – 13:15 – Warsztaty nt. budowania i podtrzymania partnerstwa międzynarodowego
  • 13:15 – 14:00 – Poczęstunek oraz indywidualne pytania, konsultacje pomysłów, networking

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zainteresowane osoby zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.


Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCK Kultura w zasięgu
Kultura w zasięgu KPCK jest instytucją kultury Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz, tel. 52 585 15 01