15 marca 2022 (wtorek) godz. 17:00

Siała Baba Mak: „Marzec figlarzec” – cykl warsztatowych, teatralnych spotkań dla rodzin z dziećmi

Cykl warsztatów Siała baba mak to przepis na doskonałą zabawę dla rodzin i dziecięcych grup zorganizowanych. Spotkanie przesiąknięte będzie klimatem marcowych psot, nie tylko pogodowych. Na nasze przedwiosenne spotkanie zaprosimy prawie wszystkich humorzastych bohaterów bajek, baśni i najróżniejszych znanych i mniej znanych historii. To oni wprowadzą uczestników naszego spotkania w świat dziecięcej wyobraźni, która nieustannie zaskakuje dorosłych swoimi możliwościami. Pasjonaci teatru będą mieli okazję samodzielnie zrobić papierowego psotnika lub psotnicę w postaci najprostszej na świecie kukiełki i zaprezentować ją w sztuce improwizowanej na żywo. W czasie warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość tworzenia na scenie marcowych etiud oraz zmierzenia się z szeregiem podstawowych zadań aktorskich.

Zajęcia będą się odbywały w Salonie Hoffman zgodnie z aktualnymi wytycznymi związanymi z pandemią Covid-19. Uczestnicy przynoszą ze sobą maseczki, luźny strój, miękkie zamienne obuwie oraz wodę do picia.

 Wstęp 7 zł/os (płatność dotyczy również opiekuna), płatne w dniu wydarzenia w siedzibie KPCK.  Obowiązują zapisy, email: artystyczny@kpck.pl. 


Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCK Kultura w zasięgu
Kultura w zasięgu KPCK jest instytucją kultury Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz, tel. 52 585 15 01