17 grudnia 2021 (piątek) godz. 17:00

Spektakl „Królowa śniegu” w wykonaniu grupy teatralnej Młynek do kawy

Salon Hoffman KPCK, pl. Kościeleckich 6 w Bydgoszczy. Bilety w cenie 10 zł./os. do nabycia od 1. grudnia w siedzibie KPCK.

Spektakl familijny na motywach baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Królowa śniegu”  to bardzo dobrze znana wszystkim opowieść o bezwzględnej władczyni zimowej krainy, która potrafi zburzyć ład nawet w najbardziej ułożonej rodzinie. Rządna panowania, bez skrupułów, lodowata monarchini zamraża i przywłaszcza wszystko, co znajduje się na jej drodze. Zła królowa mrozi również ludzkie serca, w wyniku czego miły i grzeczny chłopiec  zamienia się w złego i opryskliwego łobuza. Czy jest sposób na pokonanie bezwzględnej królowej śniegu? Jak przezwyciężyć zło bijące od zimnej jak lód władczyni? Spektakl w wykonaniu grupy teatralnej Młynek do kawy z Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy.

 

Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCKk
znacznik mapyKujawsko-Pomorskie
Centrum Kultury w Bydgoszczy
pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz
sekretariat@kpck.pl, tel. 52 585 15 01
logo i herb województwa kujawsko-pomorskiegoKPCK jest instytucją kultury
Samorządu Województwa
Kujawsko-Pomorskiego
logotypy programu operacyjnego

Serwis www powstał przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego