5 października 2019 (sobota) godz. 11:00

Stwórz z dzieckiem własną bajkę – spotkanie dla dzieci i rodziców

Przez ponad rok zapraszaliśmy Państwa do Magicznej Krainy, w której cudownie bawiliśmy się z Wami i Waszymi dziećmi. Tym razem chcemy zaproponować nieco inne spotkanie. Pokażemy Państwu kilka technik improwizacji, które pozwolą bawić się z dzieciakami w tworzenie bajek lub samemu zamieniać się wieczorami w super bajarza i snuć opowieści na dobranoc. Dzieciaki z pewnością będą dumne z twórczości rodziców i zapamiętają chwile na długo.  Zdradzimy też kilka sposobów na zabawę gdy nie ma pod ręką nawet piłki czy klocków, a chcemy uniknąć zabijania nudy przez patrzenie w ekran telefonu czy tabletu. 

Warsztaty potrwają półtorej godziny i postaramy, żeby to był wartościowy czas spędzony z dziećmi. Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 4-10 lat. Można przychodzić w dowolnych składach rodzinnych. Liczba miejsc ograniczona. Termin 5 października godz. 11.00-12.30. Zajęcia prowadzą improwizatorzy z grupy  Bujdy i Bajania czy Ada Żurawska, Cezary Markiewicz i Jakub Dranicki. Bilety od 20 września 2019 do nabycia w KPCK – dorosły 25 zł, dziecko 15 zł. 

Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCKk
znacznik mapyKujawsko-Pomorskie
Centrum Kultury w Bydgoszczy
pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz
sekretariat@kpck.pl, tel. 52 585 15 01
logo i herb województwa kujawsko-pomorskiegoKPCK jest instytucją kultury
Samorządu Województwa
Kujawsko-Pomorskiego
logotypy programu operacyjnego

Serwis www powstał przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego