24 października 2020 (sobota) godz. 11:00

Teatr na dwóch nóżkach: spektakl dla dzieci od 0 do 3 lat

24 października (sobota)
Teatr na dwóch nóżkach: spektakle dla dzieci od 0 do 3 lat

Godz. 11.00 oraz 12.30, Salon Hoffman KPCK, pl. Kościeleckich 6 w Bydgoszczy, bilety w cenie 15 zł/rodzic z dzieckiem, ilość miejsc ograniczona

Teatr, który proponujemy inspiruje się dzieckiem i jego wyobraźnią. Nasze spektakle to zabawa dźwiękiem, kolorem, formą i strukturą otaczających dzieci przedmiotów, wyrazisty kontakt z drugim człowiekiem, okazja do poznawania i doświadczania świata w nowy sposób, przy zaangażowaniu wielu zmysłów, a także żywego reagowania na otoczenie i na sztukę.

Spektakle będą pełne niespodzianek i szans na udział w zabawie razem z aktorkami. Na scenie dzieci odnajdą znajome przedmioty: piłki, bańki, wstążki, papier, poduszki.

Połączymy teatr formy i animacji z improwizacją ruchu, włączając w to dźwięk, głos oraz światło. Ta kreatywna podróż, pełna intrygujących gestów, form i dźwięków, stanie się bezpieczną przestrzenią zabawy, spontanicznego tworzenia, swobodnego poruszania, eksperymentowania i doświadczania zmysłami. Dzieci odkrywać będą nie tylko mały świat, który stworzą na scenie, ale także siebie.

Drodzy Rodzice/Opiekunowie! Siedzimy na podłodze, więc ubierzcie siebie i dzieci wygodnie! Nie zapomnijcie o obuwiu na zmianę (mogą być też skarpetki). W naszym teatrze dajemy swobodę dziecięcej ekspresji, pozwólcie im na to, przyłączcie się do nich! Przedstawienia kończą się wspólną zabawą, więc nie spieszcie się zanadto. Czas trwania – 30 min i 15 min zabawa.

Kontakt: emilia.malczyk@kpck.pl, 662-060-024

Wydarzenie zostało odwołane. 

Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCKk
znacznik mapyKujawsko-Pomorskie
Centrum Kultury w Bydgoszczy
pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz
sekretariat@kpck.pl, tel. 52 585 15 01
logo i herb województwa kujawsko-pomorskiegoKPCK jest instytucją kultury
Samorządu Województwa
Kujawsko-Pomorskiego
logotypy programu operacyjnego

Serwis www powstał przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego