25 kwietnia 2020 (sobota) godz. 12:00

Warsztaty dla osób pracujących głosem

Każdy z nas ma tylko jeden, niepowtarzalny, unikalny głos. Warto zatem o niego dbać, aby służył śpiewająco przez całe życie. Jego prawidłowe i bezproblemowe wykorzystywanie jest szczególnie istotne w przypadku osób, u których głos jest głównym narzędziem pracy.

Warsztaty skierowane są do osób czynnie pracujących głosem – nauczycieli, wykładowców, szkoleniowców, pracowników call center, którzy chcieliby odciążyć aparat mowy i dzięki temu czerpać większą przyjemność z pracy zawodowej.

Jeśli wykonujesz jedną z powyższych profesji i po pracy odczuwasz zmęczenie głosu, chrypkę lub brzmienie Twojego głosu jest mało nośne i matowe, być może udział w warsztatach i regularne wykonywanie poznanych ćwiczeń zmniejszy lub zlikwiduje uciążliwy problem.

Podczas zajęć uczestnicy poznają podstawowe pojęcia z zakresu anatomii, fizjologii i higieny narządu mowy, prawidłowe sposoby oddychania oraz wykonają szereg ćwiczeń odciążających i usprawniających głos.

Trzygodzinnie spotkanie warsztatowe poprowadzi Marta Wierzbiańska, pedagog, wokalistka, dyrygent. Absolwentka kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

UWAGA!

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 wydarzenie zostało odwołane.

 

Kujawsko-Pomorskie
Centrum Kultury w Bydgoszczy
pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz
sekretariat@kpck.pl, tel. 52 585 15 01
KPCK jest instytucją kultury
Samorządu Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

Serwis www powstał przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego