5 kwietnia 2022 (wtorek) godz. 08:00

Warsztaty teatralne z cyklu „LEKcja w teatrze”

„LEKcja w teatrze” to cykl, warsztatowych, teatralnych spotkań dla grup zorganizowanych w wieku 5- 15 lat. W spotkaniach mogą wziąć udział grupy przedszkolne i szkolne po poprzednim zarezerwowaniu i umówieniu terminu. Program warsztatów staramy się dostosować do konkretnej grupy. W ramach zajęć uczestnicy poznają tajniki sztuki teatralnej, uzyskują odpowiedź na niewyjaśnione dotąd i nurtujące ich pytania w dziedzinie teatru, wykonują podstawowe zadania aktorskie biorąc udział w zabawach wprowadzających ich w świat sceny i teatru. Odbiorcy warsztatów nierzadko mają możliwość obejrzenia mini spektaklu teatru lalkowego w wykonaniu pracowników Działu Artystycznego KPCK.

Informacja dla nauczycieli, instruktorów i opiekunów: Zespół warsztatowy nie powinien przekroczyć 25 uczestników + max. 2 opiekunów. W zależności od kolejności zgłoszeń, zapisujemy pierwszą chętną grupę i dostosowując się do ram wiekowych dzieci lub młodzieży realizujemy program zajęć. Zajęcia będą się odbywały w Salonie Hoffman zgodnie z aktualnymi wytycznymi związanymi z pandemią Covid-19. Uczestnicy przynoszą ze sobą maseczki, luźny strój, miękkie zamienne obuwie oraz wodę do picia.

Zainteresowanych wydarzeniem zapraszamy do zgłaszania chęci uczestnictwa na mail: wioleta.gorska-nowik@kpck.pl lub pod nr tel. 52 585 15 02 w. 120. Koszt: 10 zł./os., płatne w dniu wydarzenia w siedzibie KPCK.


Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCK Kultura w zasięgu
Kultura w zasięgu KPCK jest instytucją kultury Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz, tel. 52 585 15 01