10 grudnia 2021 (piątek) godz. 09:00

Warsztaty teatralne z cyklu LEKcja w teatrze

 Salon Hoffman KPCK, pl. Kościeleckich 6 w Bydgoszczy. Bilety w cenie 7 zł./os. do nabycia w siedzibie KPCK. Zapisy prosimy kierować na adres: artystyczny@kpck.pl.

„LEKcja w teatrze” to cykl, warsztatowych, teatralnych spotkań dla grup zorganizowanych w wieku 515 lat. Grudniowe spotkanie przesiąknięte będzie aromatem świąt Bożego Narodzenia. Każdy z uczestników będzie miał szansę zrobienia własnego świątecznego Anioła, który odpowiednio wprawiony w ruch rękami swojego wykonawcy, będzie mógł zaśpiewać najpiękniejsze polskie kolędy. W czasie warsztatów uczniowie będą mieli możliwość zaprezentowania na scenie wigilijnych etiud oraz zmierzenia się z szeregiem podstawowych zadań aktorskich. W nagrodę uczestnicy zobaczą minispektakl lalkowy na motywach baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Dziewczynka z zapałkami”.

Informacja dla nauczycieli, instruktorów i opiekunów: Zespół warsztatowy nie powinien przekroczyć 25 uczestników + max. 2 opiekunów. W zależności od kolejności zgłoszeń, zapisujemy grupę pierwszą chętną i dostosowując się do ram wiekowych dzieci lub młodzieży, realizujemy program zajęć. Zajęcia będą się odbywały w Salonie Hoffman zgodnie z aktualnymi wytycznymi związanymi z pandemią Covid-19. Uczestnicy przynoszą ze sobą maseczki, luźny strój, miękkie zamienne obuwie oraz wodę do picia.

Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCKk
znacznik mapyKujawsko-Pomorskie
Centrum Kultury w Bydgoszczy
pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz
sekretariat@kpck.pl, tel. 52 585 15 01
logo i herb województwa kujawsko-pomorskiegoKPCK jest instytucją kultury
Samorządu Województwa
Kujawsko-Pomorskiego
logotypy programu operacyjnego

Serwis www powstał przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego