25 stycznia 2022 (wtorek) godz. 17:00

Warsztaty teatralne z cyklu Siała Baba Mak: „W noworocznym nastroju”

Warsztaty teatralne „ W noworocznym nastroju” z cyklu pt. „SIAŁA BABA MAK” to przepis na doskonałą zabawę dla całych rodzin i dziecięcych grup (w wieku 4-12 lat) zorganizowanych. Styczniowe spotkanie przesiąknięte będzie klimatem noworocznych życzeń: zarówno ich składaniem, jak i spełnianiem. Na Nasze noworoczne spotkanie zaprosimy znaną wszystkim bohaterkę bajki Puszkina, skłonną do spełniania życzeń i najskrytszych marzeń Złotą Rybkę. To ona wprowadzi uczestników naszego spotkania w świat dziecięcej wyobraźni, która dorosłych nieustannie zaskakuje swoimi możliwościami. Pasjonaci teatru będą mieli okazję samodzielnie zrobić niezwykłą rybkę i zaprezentować ją w sztuce improwizowanej na żywo. W czasie warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania na scenie noworocznych etiud oraz zmierzenia się z szeregiem podstawowych zadań aktorskich. W nagrodę też sama Złota Rybka wystąpi dla widzów ze swym repertuarem.

Zajęcia będą się odbywały w Salonie Hoffman zgodnie z aktualnymi wytycznymi związanymi z pandemią Covid-19. Uczestnicy przynoszą ze sobą maseczki, luźny strój, miękkie zamienne obuwie oraz wodę do picia. Koszt: 7 zł./os. (płatność dotyczy również opiekuna), płatne w dniu wydarzenia w siedzibie KPCK. Obowiązują zapisy, email: artystyczny@kpck.pl.

 

Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCKk
znacznik mapyKujawsko-Pomorskie
Centrum Kultury w Bydgoszczy
pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz
sekretariat@kpck.pl, tel. 52 585 15 01
logo i herb województwa kujawsko-pomorskiegoKPCK jest instytucją kultury
Samorządu Województwa
Kujawsko-Pomorskiego
logotypy programu operacyjnego

Serwis www powstał przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego