7 grudnia 2021 (wtorek) godz. 17:00

Warsztaty teatralne z cyklu Siała baba mak – „W świątecznym klimacie”

Warsztaty „W świątecznym klimacie” to przepis na doskonałą zabawę dla całych rodzin i dziecięcych grup zorganizowanych. Spotkanie przesiąknięte będzie aromatem świąt Bożego Narodzenia. Każdy z uczestników będzie miał szansę zrobienia z masy solnej własnego świątecznego Anioła, który odpowiednio wprawiony w ruch rękami swojego twórcy będzie mógł zaśpiewać najpiękniejsze polskie kolędy. W czasie warsztatów dzieci wraz ze swoimi opiekunami będą miały możliwość zaprezentowania na scenie wigilijnych etiud oraz zmierzenia się z szeregiem podstawowych zadań aktorskich. W nagrodę uczestnicy zobaczą minispektakl lalkowy na motywach baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Dziewczynka z zapałkami”.

Salon Hoffman KPCK, pl. Kościeleckich 6 w Bydgoszczy. Koszt udziału 7 zł/os. płatny w dniu wydarzenia w siedzibie KPCK. Zapisy prosimy kierować na adres: artystyczny@kpck.pl.

Zajęcia odbędą się w Salonie Hoffman zgodnie z aktualnymi wytycznymi związanymi z pandemią Covid-19. Uczestnicy przynoszą ze sobą maseczki, luźny strój, miękkie zamienne obuwie oraz wodę do picia.

Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCKk
znacznik mapyKujawsko-Pomorskie
Centrum Kultury w Bydgoszczy
pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz
sekretariat@kpck.pl, tel. 52 585 15 01
logo i herb województwa kujawsko-pomorskiegoKPCK jest instytucją kultury
Samorządu Województwa
Kujawsko-Pomorskiego
logotypy programu operacyjnego

Serwis www powstał przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego