4-6 lutego 2022 (piątek-niedziela)

Warsztaty Wokalne z zespołem bdgVOICES

Godziny 16:00-20:00, 10:00-20:00, 10:00-20:00, Salon Hoffman KPCK, płatne 150 zł/os.

Wszystkich chętnych wokalistów i miłośników śpiewu zapraszamy do udziału w weekendowym spotkaniu muzycznym. W ramach warsztatów odbędą się indywidualne konsultacje z emisji głosu, praca nad śpiewem w wielogłosie w zespole wokalnym oraz warsztaty z songwriting’u. Uczestnicy pracować będą nad poprawną postawą podczas śpiewu, odpowiednim oddechem i emisją głosu, wymową tekstów w języku angielskim, interpretacją utworów solo oraz w zespole.

Warsztaty gościnnie poprowadzi Zuza Wiśniewska – pochodząca z Torunia autorka tekstów, kompozytorka i ukuleleistka. Artystka jest laureatką wielu krajowych i międzynarodowych festiwali piosenki literackiej i autorskiej, m.in. 46. Spotkań Zamkowych ,,Śpiewajmy Poezję” czy Międzynarodowego Festiwalu Szlakiem Bardów.

Warsztaty rozpoczną się w piątek o godzinie 16:00 w Salonie Hoffman Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma imienny dyplom uczestnictwa z wyszczególnionymi tematami warsztatów podpisany przez organizatorów i wykładowców.

Obowiązują obostrzenia sanitarne.

Koszt warsztatów wynosi 150 złotych/os. Płatne przelewem na konto podane w karcie zgłoszenia. Regulamin i karty zgłoszenia przyjmujemy w terminie 11.01.2022 – 2.02.2022 pod adresem bdgvoices@kpck.pl. Ilość miejsc ograniczona.

Regulamin i karta zgłoszenia 

Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCKk
znacznik mapyKujawsko-Pomorskie
Centrum Kultury w Bydgoszczy
pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz
sekretariat@kpck.pl, tel. 52 585 15 01
logo i herb województwa kujawsko-pomorskiegoKPCK jest instytucją kultury
Samorządu Województwa
Kujawsko-Pomorskiego
logotypy programu operacyjnego

Serwis www powstał przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego