30 września 2023 (sobota) godz. 17:00

Weekend seniora z kulturą: koncert Niezapomniane melodie dwudziestolecia międzywojennego, Emilia Hamerlik Trio

W tym roku w ramach weekendu seniora z kulturą w Salonie Hoffman  zapraszamy na koncert. Wystąpi Emilia Hamerlik Trio z Niezapomnianymi melodiami dwudziestolecia międzywojennego

 

Emilia Hamerlik to wokalistka i wykładowca Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Swój warsztat rozwijała pod okiem wielu pedagogów i twórców m.in. Pauliny Kujawskiej, Krzysztofa Wojciechowskiego, Huberta Noe, Grażyny Łobaszewskiej, Janusza Szroma, Jerzego Satanowskiego, Włodzimierza Korcza czy Jakuba Lubowicza. Od kilku lat współpracuje z muzykami Filharmonii Sudeckiej, tworząc projekt Klezmerado, w którym wykonują muzykę klezmerską we własnych aranżacjach, na terenie całej Polski. Jest również wokalistką zespołu Kikimora, który prezentuje fuzję folku, muzyki etnicznej i jazzowej improwizacji, aktualnie pracuje nad wydaniem autorskiego materiału. W 2021 roku zagrał debiutancki koncert podczas Bitwy Jazzowej w ramach XIX Bydgoszcz Jazz Festival. Od lat przekazuje wiedzę i doświadczenie młodym adeptom sztuki wokalnej podczas różnego rodzaju warsztatów wokalnych.
W 2021 roku została zaproszona przez Filharmonię Pomorską do projektu „Orchestra4Young”, pracując wówczas z Adamem Sztabą nad koncertem finałowym.

 

 

brak wejściówek


Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCK Kultura w zasięgu
Kultura w zasięgu KPCK jest instytucją kultury Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz, tel. 52 585 15 01