27 kwietnia 2024 (sobota) godz. 16:00

…i żeby się spotkać i pogadać : Życie na własnych zasadach. Spotkanie z Sylwią Chrabałowską oraz z  Moniką Szymor z Fundacji Moc Kobiet.

Prowadzenie: Alicja Dużyk.

Misją Fundacji jest między innymi wspieranie społeczności lokalnych i zwalczanie bezrobocia, z naciskiem na poszanowanie praw człowieka i obywatelskich swobód. Fundacja buduje społeczność kobiet w Polsce w oparciu o otwartość, edukację i wspólnotowość

Sylwia Chrabałowska – fundatorka i prezeska warszawskiej Fundacji Moc Kobiet, założycielka wydawnictwa Moc Media, doktorantka SGH, wykładowczyni i autorka kursów zawodowych, promotorka dialogu i społecznie odpowiedzialnego biznesu. Autorka książki Archipelag wysp szczęśliwych. Przewodnik odważnego życia na własnych zasadach. Pierwsza część książki (coachingowa), prowadzi do poukładania własnych wartości i wyznaczenia kierunku, w którym chcemy iść. Druga jest merytorycznym zbiorem praktycznych drogowskazów, pomagających  do wymarzonego celu.

Monika Szymor – łodzianka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych i Uniwersytetu Łódzkiego. Projektantka mody, założycielka marki odzieżowej SheMore. Od lat promuje ideę slow fashion. Publikuje na temat zrównoważonego rozwoju oraz odpowiedzialnych wyborów konsumenckich. Wspiera kobiety w kształtowaniu własnego wizerunku i stylu. Od dziecka zakochana w książkach. Autorka Slow fashion, rzetelnego poradnika eksperckiego, który omawia problemy branżowe i buduje świadomość konsumencką.

Spotkanie w ramach: 2024 ROK KOBIET ODWAŻNYCH Województwa Kujawsko-Pomorskiego 

wstęp wolny


Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCK Kultura w zasięgu
Kultura w zasięgu KPCK jest instytucją kultury Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz, tel. 52 585 15 01