Zorganizuj wydarzenie z KPCK

Masz pomysł na wydarzenie ale brakuje Ci miejsca na jego organizację? A może szukasz partnera, który wesprze Cię merytorycznie? Zorganizuj wydarzenie z KPCK! Serdecznie zapraszamy instytucje, szkoły, fundacje, stowarzyszenia oraz firmy i osoby prywatne do wspólnej organizacji przedsięwzięć kulturalnych. Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy ściśle współpracuje z jednostkami kultury w całym regionie. Razem z innymi instytucjami w województwie współorganizujemy wydarzenia o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim.Realizujemy prelekcje, przeprowadzamy warsztaty i zasiadamy w składach jurorskich. Nasz zespół ma duże doświadczenie zarówno przy organizacji kilkunastoosobowych spotkań jak i przy dużych imprezach plenerowych. Przykładami wspólnych akcji są:

Jeżeli planujesz wydarzenie związane z konkretną aktywnością kulturalną (np. literaturą, teatrem) prosimy o bezpośredni kontakt z pracownią merytoryczną (wybierz z górnego menu "działy"). Jeżeli Twój plan jest interdyscyplinarny lub chciałbyś porozmawiać o szerszej formie współpracy - zapraszamy do kontaktu z Marketingiem Kultury (kliknij link)

Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCKk
znacznik mapyKujawsko-Pomorskie
Centrum Kultury w Bydgoszczy
pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz
sekretariat@kpck.pl, tel. 52 585 15 01
logo i herb województwa kujawsko-pomorskiegoKPCK jest instytucją kultury
Samorządu Województwa
Kujawsko-Pomorskiego
logotypy programu operacyjnego

Serwis www powstał przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego