Zespół wokalny bdgVOICES

Rozrywkowy zespół wokalny bdgVOICES tworzy młodzież i osoby dorosłe. Podczas zajęć grupa pracuje nad poprawnym oddechem, emisją głosu, interpretacją utworu,  wymową tekstów w języku angielskim i nad towarzyszącą występom tremą. Uczestnicy uczą się śpiewać w jedno i wielogłosie. Cykliczne spotkania uzupełniają warsztaty. Prowadzenie zespołu: Marta Wierzbiańska. Spotkania zespołu odbywają się w poniedziałki o godz. 18:00 (do 19.30) w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy, plac Kościeleckich 6. Osoby, pragnące dołączyć w szeregi zespołu prosimy o kontakt z Pracownią Muzyki.

Marta Haliniak - absolwentka Szkoły Muzycznej im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy w klasie wiolonczeli oraz studiów na kierunku Edukacja Muzyczna na specjalnościach Prowadzenie Zespołów Wokalnych i Wokalno-Instrumentalnych oraz Animacja Kultury. Śpiewem i szeroko pojętą emisją głosu zajmuje się od dziecka śpiewając w chórach, zespołach wokalnych, solowo oraz prowadząc zespoły począwszy od chórów wykonujących muzykę klasyczną po zespoły zajmujące się szeroko pojętą muzyką rozrywkową. Swój warsztat wokalny kształciła m.in. u Joanny Zagdańskiej. Wprowadzanie innych w świat muzyki, a przede wszystkim śpiewu jest jej największą pasją, której oddaje się całkowicie.

 

 

Zespół prowadzi:

 

MARTA HALINIAK
marta.haliniak@kpck.pl
tel. 52 585 15 02 wew. 112

Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCKk
znacznik mapyKujawsko-Pomorskie
Centrum Kultury w Bydgoszczy
pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz
sekretariat@kpck.pl, tel. 52 585 15 01
logo i herb województwa kujawsko-pomorskiegoKPCK jest instytucją kultury
Samorządu Województwa
Kujawsko-Pomorskiego
logotypy programu operacyjnego

Serwis www powstał przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego