„Starzenie się a nowe technologie komunikacyjne – krótki przegląd pola badawczego”

Serdecznie zapraszamy na kolejny oryginalny wykład Latającego Uniwersytetu Każdego Wieku. Dzisiaj leci z nami dr hab. Piotr Siuda prof. Uczelni, Kierownik Katedry Badania Gier i Prosumpcji Medialnej, Instytut Komunikacji Społecznej i Mediów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Członek Rady Naukowo-Programowej Akademii Sztuk Wszelakich i Kujawskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wykład jaki nosi tytuł „Starzenie się a nowe technologie komunikacyjne – krótki przegląd pola badawczego”. A teraz zapinamy pasy i startujemy! Życzymy jak zawsze wspaniałego wykładu, przyjemności!

 

 

Kolejny wykład Latającego Uniwersytetu Każdego Wieku odbędzie się 10 czerwca 2020 roku, a za sterami siądzie dr Mirosław Gołuński i poleci z tematem „Dlaczego lubimy czytać romanse i co z tego wynika? 50 twarzy Greya i 365 dni”. Pamiętajcie! Ruszamy z pasu startowego w środę punktualnie o 16:00! Do zobaczenia!

Kujawsko-Pomorskie
Centrum Kultury w Bydgoszczy
pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz
sekretariat@kpck.pl, tel. 52 585 15 01
KPCK jest instytucją kultury
Samorządu Województwa
Kujawsko-Pomorskiego

Serwis www powstał przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego