Zespół Feniks

Zespół Feniks powstał w 2022 roku z połączenia dwóch zespołów wokalnych KS Złota Jesień – Tercji i Niespodzianki. Wykonuje utwory popularne z repertuaru artystów minionych lat, takich jak m.in.: Alibabki, Anna Jantar, Zbigniew Wodecki. W swoim repertuarze posiada także kolędy, pastorałki, pieśni patriotyczne.

W repertuarze zespołu od czasu do czasu znajdziemy również utwory biesiadne, okolicznościowe i  kolędy. Do zespołu należą zarówno panie jak i panowie.

Zespół uświetnia swoimi występami uroczystości klubowe, występuje w Domach Pomocy Społecznej, Domach Dziennego Pobytu, Uniwersytetach Trzeciego Wieku, bibliotekach, Domach Dziennego, Pobytu w Gminnych i Miejskich Ośrodkach Kultury bierze udział w konkursach oraz wymienia się doświadczeniami z zaprzyjaźnionymi klubami seniora z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.

Występuje na przeglądach, festiwalach, imprezach okolicznościowych śpiewając muzykę popularną, wielokrotnie nominowany do Ogólnopolskiego Przeglądu Artystycznego Ruchu Seniorów „ARS”.

Prowadzący Zespół: Krzysztof Filasiński

Zespół prowadzi:

 

KRZYSZTOF FILASIŃSKKI

informacje/kontakt:
Dział Edukacji i Integracji Międzypokoleniowej


Biuletyn Informacji Publicznej Profil społecznościowy Facebook Serwis Youtube KPCK Kultura w zasięgu
Kultura w zasięgu KPCK jest instytucją kultury Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy pl. Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz, tel. 52 585 15 01